large small default
baner
Tadżykistan - Tojikiston
  Kraj, Ludzie, Przyroda

Somon Air uruchamiana nowe bezpośrednie loty z Moskwy i Stambułu do Tadżykistanu PDF Drukuj Email
Doniesienia prasowe
Wpisany przez Paweł Guzek   
sobota, 22 marca 2014 12:02

Somon Air uruchamiana nowe bezpośrednie loty z Moskwy i Stambułu do TadżykistanuWszyscy którzy pragnęliby odwiedzić  północne regiony Tadżykistanu na pewno ucieszy informacja jaką opublikowały tadżyckie prywatne linie lotnicze, Somon Air. Przedsiębiorstwo ogłosiło, że uruchamiana bezpośrednie połączenie lotnicze pomiędzy Moskwą, a Khujand, znajdującym się w północnej prowincji Tadżykistanu- Sughd. W komunikacie prasowym Somon Air czytamy, że pierwsze samoloty mają odbywać loty na tej trasie już 31 marca. Loty na tej trasie będą odbywały się trzy razy w tygodniu - w poniedziałki, środy i piątki.


Na chwilę obecną cena za bilet lotniczy na lot z Khujand do Moskwy wynosi około 400,00 USD, a cena biletu lotniczego na lot z Moskwy do Khujand to wydatek około 370,00 USD.

Poza tym, Somon Air poinformowało, że częstotliwość lotów z Duszanbe do Stambułu już od 1 kwietnia  zostanie zwiększona z jednego na dwa loty w tygodniu.
Wszystkich zainteresowanych dotarciem do Tadżykistanu z Moskwy lub Stambułu, pragniemy poinformować, że do tych miast można w łatwy i tani sposób dotrzeć tanimi tureckimi liniami lotniczymi – Pegasus.

Somon Air to linia lotnicza z siedzibą w Duszanbe. Jest to pierwsza prywatna linia lotnicza w Tadżykistanie . Somon Air to także pierwsza linia lotnicza w Tadżykistanie, która umożliwiła swoim pasażerom możliwość rezerwacji biletów online.


Poprawiony: poniedziałek, 31 marca 2014 12:06