large small default
baner
Tadżykistan - Tojikiston
  Kraj, Ludzie, Przyroda

Trzecie międzynarodowe Agro-Forum TAFF otwarte w Duszanbe PDF Drukuj Email
Doniesienia prasowe
Wpisany przez Paweł Guzek   
środa, 26 września 2012 19:21

 

Trzecie międzynarodowe Agro-Forum TAFF otwarte w DuszanbeIII Międzynarodowe Forum Inwestycyjno Agro-biznesowe zostało dziś otwarte w Duszanbe. Organizowane jest przez Tajik Agricultural Finance Framework (TAFF), finansowane przez Unię Europejską i realizowane przez Frankfurt School of Finance & Management przy wsparciu rządu Niemiec. Tegoroczne forum zatytułowane jest: "Finansowanie modernizacji  w rolnictwie Tadżykistanu wdłg. łańuchów wartości".

 

 

Zorganizowanie forum ma na celu zaimplementowanie zagranicznych podmiotów w tadżyckim agrobiznesie w celu zwiększenia konkurencyjności rolnictwa Tadżykistanu na arenie międzynarodowej.

To dwudniowe wydarzenie zgromadzi około 300 przedstawicieli oraz międzynarodowe firmy i prelegentów z Afganistanu, Azerbejdżanu, Francji, Niemiec, Indii, Iranu, Włoch, Rosji, Hiszpanii, Turcji, Wielkiej Brytanii oraz Uzbekistanu.

Podobnie jak to miało miejsce w 2010 i 2011 roku łączy prezentacje na temat rozwoju i perspektyw działalności w Tadżykistanie z warsztatami na konkretne tematy.

Ponadto w halach wystawowych można zobaczyć produkty i usługi jakie świadczą uczestnicy forum z Tadżykistanu oraz innych krajów.

źródło: asiaplus

Poprawiony: poniedziałek, 01 października 2012 12:19